Rekomendacje

Będąc bardzo nieufnymi wobec instrumentów finansowych i finansjery światowej pan Jacek rzucił swoją osobą i kompetencjami jasne światło na fakt, że w świecie mamony są również ludzie nie tylko rzetelnie przygotowani merytorycznie ale i rzetelnie traktujący swoich klientów oraz za cel stawiający sobie znalezienie dla klientów najkorzystniejszej oferty i dbanie o jej sfinalizowanie. Ponadto pan Jacek wykazywał żywe zainteresowanie naszym tematem (korespondencje „po godzinach”, częsta komunikacja mimo niewygód związanych z nieobecnością klientów na miejscu). Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić pana Jacka jako profesjonalistę w swoim fachu.

–  Marzena i Łukasz, kredyt hipoteczny

Kompetencja, profesjonalizm, ale też, co ważne – usposobienie Pana Jacka – bez nich nasze starania się o kredyt przerodziłyby się najpewniej w drogę przez mękę. Na szczęście mogliśmy liczyć zawsze na pomoc i radę, a tych ostatnich potrzebowaliśmy dużo. Polecamy wszystkim, przede wszystkim szukającym swojego pierwszego własnego kąta.

– Ania i Dominik, Niezbędnik Kredytowy

Pan Jacek Cieszko to prawdziwy profesjonalista z zakresu doradztwa kredytowego. Podczas naszej współpracy wykazał się ogromną wiedzą, dzięki czemu w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnił mi wszystkie aspekty związane z kredytem. Pomógł mi w wyborze najkorzystniejszego dla mnie kredytu oraz w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Cały czas nadzorował cały proces i nawet gdy okazało się, że w dokumentach, które mu dostarczyłam jest błąd niezwłocznie zareagował, żeby korzystna dla mnie oferta nie przepadła. Pan Jacek rzetelnie i fachowo podchodzi do klienta, wykazuje się wielkim zaangażowaniem i skrupulatnością. Współpraca z panem Jackiem była przyjemnością, warto skorzystać z pomocy kompetentnej osoby. Polecam go jako fachowca w dziedzinie doradztwa kredytowego.

– Celina, kredyt hipoteczny

Szybko, sprawnie, fachowo. Dostaliśmy z mężem kredyt na najlepszych warunkach z możliwych. Bez ględzenia i pustych obietnic. Bardzo profesjonalnie. Mieliśmy poczucie, że jest naszym przedstawicielem w banku. Bardzo polecamy!

– Agnieszka i Maciej, kredyt hipoteczny

Z Panem Jackiem mieliśmy przyjemność współpracować w 2011/2012. Jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Choć droga do uzyskania kredytu często jest trudna Pan Jacek jest osobą uparcie dążącą do celu i to właśnie dzięki jego kompetencjom mamy dziś mieszkanie. Polecam usługi Pana Jacka jest profesjonalny, skrupulatny, o wysokiej kulturze osobistej i zawsze znajduje wyjście z trudnej sytuacji:) , pozdrawiam

– Mariola Ł., kredyt hipoteczny

Profesjonalista – bardzo gorąco polecam. W podejmowaniu życiowej decyzji jaką jest kredyt hipoteczny naprawdę warto skorzystać z tak kompetentnej osoby.

– Maciej Pociecha, kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania to była dla mnie bardzo ważna decyzja. W sprawie tak istotnej chciałam skorzystać z pomocy fachowca. Pana Jacka polecili mi znajomi. Wybór ten okazał się bardzo trafny. W sposób prosty i przejrzysty wyjaśniał mi zawiłości związane z kredytem i zakupem mojej nieruchomości. Często mówi się o nierzetelnych doradcach finansowych. Czytałam wiele opinii, że dbają oni wyłącznie o swoją prowizję a interes klienta jest mało ważny. Obawiałam się również że mogę być w ten sposób potraktowana. Moje obawy okazały się całkowicie bezpodstawne. Pan Jacek wszystko ze mną konsultował i wiem że oferta na którą się ostatecznie zdecydowałam jest dla mnie najkorzystniejsza. Polecam wszystkim Pana Jacka. W podjęciu tak ważnej decyzji jak kredyt mieszkaniowy powinien wszystkim doradzać fachowiec a takim jest z pewnością Pan Jacek

– Małgorzata, kredyt

Napiszę wprost – gdyby nie Pan Jacek, to przepadłby mi zadatek. Okazało się, że moja skomplikowana sytuacja z historią kredytową uniemożliwiała otrzymanie kredytu w bankach. Pan Jacek rzeczowo wytłumaczył co i jak powinniśmy zrobić i w konsekwencji dostałem kredyt na super warunkach. Polecam!

– Artur, kredyt hipoteczny

Miałem okazję korzystać z usług pana Jacka w 2013 roku. Miła i fachowa obsługa. Udało się osiągnąć zamierzony cel. Polecam współpracę.

– Paweł K., kredyt budowlany

Współpraca z panem Jackiem przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Ma duże doświadczenie w branży co widać i czuć 😉

– Wojciech i Alicja, kredyt

Współpracowałem z Panem Jackiem biorąc kredyt hipoteczny. Pan Jacek rzetelnie przedstawił mi kilka opcji do wyboru, zwracając uwagę na wszystkie „za i przeciw”. Polecam Pana Jacka jako profesjonalnego, komunikatywnego doradcę.

– Jarosław S., kredyt hipoteczny

Mieliśmy przyjemność korzystania z pomocy Pana Jacka Cieszko przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Profesjonalizm, dyspozycyjność, oszczędność naszego czasu to cechy wyróżniające tego Pana. Chcieliśmy wybrać najlepszy dostępny produkt bankowy dlatego skorzystaliśmy z profesjonalnej pomocy. Pan Jacek dołożył starań, w wyniku których jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy !!! Rafał i Kasia

– Rafał i Kasia, kredyt hipoteczny

Kilkukrotnie moja rodzina i znajomi korzystali z doświadczenia p. Jacka. Wielokrotnie wykazywał olbrzymią wiedzę w temacie swojej dziedziny. To za co go cenię to sumienność i dokładność w zwariowanej biurokracji w jakiej przyszło nam żyć, szybkość działania i dyspozycyjność w kontakcie i wymianie dokumentów, szczerość w kwestii zdolności i to że nigdy „nie owijał w bawełnę” ani nie przeciągał spraw. POLECAM

– Maciej Tomaszczak, kredyt

Do Pana Jacka trafiliśmy z polecenia. Przedstawiono nam jego osobę jako kompetentną i sprawną w działaniu. Całkowicie się z tym zgadzamy. Doradca udzielił nam fachowych wskazówek i wspólnie rozpoczęliśmy proces starania się o kredyt hipoteczny. W między czasie sprawa się mocno skomplikowała z winy sprzedającego nieruchomość. Mając pozytywną decyzję kredytową nie mogliśmy sfinalizować transakcji. Pan Jacek jako pośrednik między nami, a bankiem wyprowadził sprawę na prostą, co umożliwiło nam zakup innej nieruchomości. W trakcie trwania całego procesu odpowiadał na każde zadane pytanie mailowo lub telefonicznie, objaśniał zawiłości kredytów hipotecznych i prawa bankowego. Oczywiście wybrał dla nas najbardziej optymalna ofertę kredytową. Podsumowując polecamy usługi tego doradcy wszystkim starającym się o kredyt.

– Paweł i Marta, kredyt hipoteczny

Pan Jacek to prawdziwy profesjonalista. Pomógł nam skorzystać z możliwie najkorzystniejszej dla nas oferty kredytowej. Nasz przypadek nie należał do najłatwiejszych — deweloper robił problemy (sic!), banki wymagały niezliczonej ilości dodatkowych dokumentów itp. A Pan Jacek pośredniczył nie tylko między nami i bankiem, ale i między nami i deweloperem, czy deweloperem i bankiem. Zawsze służył radą i był niezwykle pomocny, niejednokrotnie poza godzinami swojej pracy i zakresem swoich obowiązków. Słowem, robił wszystko, a nawet więcej, aby się udało. I udało się! Mieszkamy w nowym mieszkaniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie polecamy Pana Jacka i, korzystając okazji, jeszcze raz mu dziękujemy.

– Natalia i Artur, kredyt hipoteczny

Pan Jacek Cieszko wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Jacek jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę.Cechuje go również rzetelne i fachowe podejście, jak również pełne zaangażowanie i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Wybrał najkorzystniejszą ofertę dla nas, pomógł skompletować wymagane dokumenty, czasem wykraczając poza zakres standardowej usługi(np. występowanie w imieniu klienta), na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w procesowaniu wniosku.

– Barbara i Andrzej Korczak, kredyt hipoteczny